W pracy projektanta używam przede wszystkim programów pakietu Adobe. Należą do nich: InDesign, Photoshop, Illustrator, Premiere Pro i After Effects oraz kilka programów pomocniczych i innych dodatków. Oprócz tego korzystam z programu Corel Draw. Wykorzystuję materiały powierzone, a także własne zdjęcia i rysunki.

Poniżej niewielki wybór moich projektów.

Plakaty koncertowe

Najwięcej takich plakatów zrobiłem dla Radia Wrocław. Na drugim miejscu jest Piotr Guzek Impresariat i seria afiszy na Nocne Spotkanie Literacko-Muzyczne. Nocne spotkania to konkursy młodych wykonawców z galą w wykonaniu znanego artysty lub artystki. Wspaniałe, niezapomniane wieczory, pełne emocji i sztuki na znakomitym poziomie. Szkoda, że pandemia je przerwała. Mam ciągle nadzieję, że pan Piotr zechce je reaktywować.

Plakaty teatralne

Prezentuję tu prace, które szczególnie sobie cenię, bo wiążą się z tzw. „kulturą wysoką”. Miałem przyjemność projektować plakaty przedstawień teatralnych dla Teatru Polskiego we Wrocławiu i Teatru Małego.

Projekty dla firm

Współpracuję z firmami różnych segmentów rynku. Projektuję dla nich ulotki, ogłoszenia prasowe, katalogi, logotypy i nadruki na różne gadżety.

Okładki płyt

To było wyjątkowo przyjemne projektowanie, bo wiązało się z słuchaniem znakomitej muzyki i wczuwaniem się w jej atmosferę. Potem wspólnie z muzykami szukaliśmy odpowiednich motywów i środków wyrazu pasujących do zawartości płyt.